Hakkımızda

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

image-post03_03

Elektrik ve Mekanik tesisat sektöründe ulusal ve uluslararası referansları ile sektörün hızlı yükselen en büyük şirketleri arasında yer alan Metaş Mühendislik, 2007 yılında kurulmuştur.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Metaş, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir kuruluştur. Metaş, sürekli girişimcilik, kalite, müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı hizmet politikası ile hızlı büyümesini sürdürmektedir.

Teknolojideki hızlı gelişimler, günümüz dünyasının verimlilik ve enerji tasarrufu gerçeğini hizmetlerinde kalite sıralamasına yerleştiren Metaş Mühendislik, profesyonel kadrosu ile tüm proje ve taahhütlerinde bu ilkeleri temel çalışma prensibi olarak belirler.

Dünyada artan rekabet ortamı karşısında ilkeli çalışmaları, gerçekleştirdiği projeler ile fark yaratan Metaş Mühendislik, yurtiçi ve yurtdışında hayata geçirdiği projeleriyle kendisini uluslararası arena da kanıtlamış bir kuruluş haline gelmiştir.

ORTAKLAR KURULUMUZ

ORTAKLAR KURULU MESAJI

Merhaba,
Dünyamız artık bizi, gelişen teknoloji ve hızla büyüyen kent kültüründe devasa – akıllı yaşam alanlarına taşıyor. Devasa plazalarda çalışıyor, alışveriş merkezlerinde eğleniyor, akıllı binalarda yaşıyoruz.
Bugün Türk inşaat sektörü, Türkiye ve bölge ülkelerinde bu dev projelere imza atmanın haklı gururunu yaşıyor. İnşaat sektörüne paralel olarak Türk tesisat mühendisliği firmaları da bugün 5 kıtada, 32 ülkede 2 milyar dolara ulaşan dev projelerin elektrik ve mekanik tesisatlarını gerçekleştiriyor.
Türkiye ve bölgemizdeki 36 ülkede yapılan dev plazalar, oteller, alışveriş merkezlerinde yaşayan milyonlarca insanın temiz iklimlendirme, yangından korunması, gibi hayati yaşam alanlarını yaratan tesisat mühendisliği günümüzde yeni teknolojiler ile daha da önemli bir hale geldi.
Bu görkemli ve dev binalar tüm ihtişamı kadar bizlere daha kaliteli bir yaşamın da kapılarını aralıyor. İşte Metaş Mühendislik, 25 yılı aşkın mühendislik tecrübesiyle bu yaşam alanlarını daha akıllı daha kaliteli hale getirmek üzere 2007 yılında kuruldu.
Günümüzün sunduğu teknolojiyi, kalite ve güven prensibi ile tüm projelerinde en üst düzeyde uygulamak temel prensibiyle çalışan Metaş Mühendislik olarak, uzman olduğumuz iklimlendirme sektöründe akıllı ve görkemli binalara nefes aldırıyoruz.
Çünkü biliyoruz ki, elektrik ve mekanik tesisat mühendisliği, günümüzde yaşadığımız, hayatımızı geçirdiğimiz bu akıllı binalarda, temiz havanın, enerji tasarrufunun, güvenli yaşamın sistemleri anlamına geliyor.
Metaş Mühendislik olarak biz bu sorumluluk ve bilinç ile; müşterilerimize, “güven, kalite, ekonomi, zaman yönetimini” temel felsefesi ile en doğru çözüm ortağı olmak üzere buradayız.
İklimlendirme ciddi bir iştir ve uzmanları tarafından, tecrübe ve doğru referanslar ile gerçekleştirilmelidir.
Gelişen teknoloji ile her gün biraz daha büyüyen Metaş Mühendislik olarak, işte bu tecrübe ve referanslarla yanınızda olmaya ve son teknolojiyi binalarınıza taşıyarak sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

E-KATALOG